Copyright

Web sitemizde bulunan içeriklerin tamamı veya bir kısmı kaynak gösterilse dahi “izin alınmadan” yayınlanamaz. İçeriklerimizi web sitenizde yayınlamak istiyorsanız “İLETİŞİM” sayfasından bizlere ulaşmanız, web adresinizi de belirterek talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Talebinize onay verilirse “kaynak göstermek” şartıyla içeriklerimizi yayınlama hakkına sahip olacaksınız.Kaynak gösterme, şekil yönünden aşağıdaki gibidir.

  1. Web sitemizden edindiğiniz içerik 1 veya 2 adet ise “Kaynak: Bilhos” şeklinde kaynak gösterilmesi gereklidir. (Link vermenize gerek yoktur.)
  2. Web sitemizden edindiğiniz içerik 2’den fazla ise “Kaynak: Bilhos” şeklinde kaynak göstermeniz gereklidir. (Bilhos yazısına link vermeniz gereklidir!. <a href=”https://bilhos.com.tr”><b>Kaynak:</b> Bilhos </a> kodu da kullanılabilir.

Kaynak gösterilmeden veya belirtilen şekle uyulmadan içeriklerimizin yayınlanması durumunda yayın izniniz iptal olur ve bir daha yayın izni verilmez. Bu durumda daha önceden yayınlamış olduğunuz içerikleri en geç 15 gün içinde kaldırmanız gereklidir.

İşbu kurallara uyulmadan web sitemizdeki herhangi bir içeriğin tamamının veya bir kısmının yayınlanması durumunda öncelikle yazılı yollardan web sitesi ihtar edilecek, dikkate alınmaması durumunda ise yasal yollara başvurulacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu