Advertorial

Doğum Kiloları Kabusunuz Olmasın! (Sponsor İçerik)

Çocuk sahibi olmak isteyen kadınların en büyük fobisi haline gelen doğum kilolarıyla ilgili doğru-yanlış pek çok tavsiye bilgi havada uçuşuyor. Doğum süreciyle ilgili internet ortamında dolaşan pek çok bilginin doğruluk payı olmasa da uzman kadrosuyla merak edilenleri en sade biçimiyle kaleme alan web siteler de yok değil.

Doğumda Alınan Kilolardan Nasıl Kurtulunur, İnternette Yazılan Her Bilgi Doğru Mu?

İnternet mecrası doğası gereği her türlü enformasyonla dolup taştığı özgür bir mecra. Hamilelik ve doğum kilolarıyla ilgili bilgi sahibi olsun olmasın pek çok kişinin yazıp çizdiği bu konuda uzman tavsiyelerine kulak vermek gerekiyor. 

Uzman kadrosuyla ve kullanıcı dostu arayüzüyle sağlık konularında en çok tıklanan portallardan biri olan Büyüteç ekibi doğum kiloları konusundan yanlış yönlendirmelere karşı dikkat edilmesi konusunda uyardı.

Pek çok kadının çocuk sahibi olması istemesine rağmen internette yazılan doğum kilolarıyla ilgili yazılardan etkilenerek bu isteğine ket vuruyor. Bu esasen çok yanlış. Hamilelik sürecinde ki rutin dışı beslenmenin doğal bir sonucu olan kilolar öyle internette yazıldığı gibi kısa bir sürede verilemese de tavsiyeleri uyulduğu takdirde kalıcı da olmadığının altını çizmek lazım.

Doğum kilolarından nasıl kurtulunur?  , nasıl bir yol izlenmelidir, en doğru tavsiyeleri bizde bulabilirler.


Buyutec.net /Advertorial

Bilgisayar ve İnternet Dünyasına Dair Her Türlü Soru veya Sorununuzu Soru Sor sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. Sorularınız En Kısa Sürede Cevaplanacaktır.

Editör fotoğrafı

Editör

İletişim Fakültesi mezunu, dijital içerik üreticisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu