AdvertorialHaber

Gmail Servisini Mobil Olarak Kullananlara Uyarı

Dünya üzerinde kullanılan e-mail servisi Gmail, yakında yeni arayüzüyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu yeni arayüz de hedeflenen, daha kolay, daha hızlı bir kullanım avantajı sunmak. Gmail servisini ister Android cihanız üzerinden kullanın, isterseniz İphone üzerinden yakında bu yepyeni arayüz ile tanışacaksınız.


Peki bu geliştirilen yeni arayüz ne gibi özelliklere sahip olacak, ne gibi değişikler var, nasıl bir görünüme sahip? Gmail servisinin yeni arayüzü tamamlanmış durumda. Kullanıcılar sunulmaya hazır halde bekliyor. Birçok kullanıcı yeni arayüzü kullanmaya başlasa da sizler hale güncellemeden yararlanmamış olabilirsiniz zira bu yeni arayüz her cihaz için farklı zamanlarda güncellenecek.

Daha çok Google mobil cihazlar üzerine eğildiğinde ilk olarak bu güncellemeyi görecek olanlar Android ve Apple kullanıcıları olacak. Yeni güncelleme de Google kullanıcılara daha rahat bir deneyim sunmaya, odaklanmış gibi gözüküyor. Daha hızlı bir deneyim ile bu harika servisi kullanabilecek, maillerinizi daha hızlı bir şekilde yanıtlayabileceksiniz. Gmail Servisindeki Yeni Güncellemeler Neler Olacak? Tüm kullanıcıların merak ettiği tek bir soru var.

Peki, Gmail’in bu yeni tasarlamış olduğu arayüz nasıl olacak? Sizin yaptığımız incelemeleri detaylı bir şekilde paylaşıyoruz. Bu yeni tasarımda beyaz, ağırlıklı bir tasarım görüyoruz. Tüm hizmetlerinde olduğu gibi Google, bu yeni güncellemeyle birlikte parlak beyaz ağırlıklı bir materyal tercih edecek gibi gözüküyor. Bu tasarımın mobil cihaz piline fayda, zarar konusunda nasıl bir etki yaptığını zamanla göreceğiz. Biraz daha inceledikten sonra ise geçişlerin ve materyallerin çoğaldığını gördük.

Ancak beyaz tasarım ile e-postalar daha çok göze çarpıyor ve gelen mailleri daha rahat bir şekilde seçebiliyorsunuz. Kısaca daha hızlı bir kullanım avantajı sağlayacak yeni güncelleme fazlasıyla işinize yarayacak gibi gözüküyor.

Kaynak: https://giris.email/gmail-oturum-ac-nasil-oturum-acilir-resimli-anlatim/

Bilgisayar ve İnternet Dünyasına Dair Her Türlü Soru veya Sorununuzu Soru Sor sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. Sorularınız En Kısa Sürede Cevaplanacaktır.

Editör fotoğrafı

Editör

İletişim Fakültesi mezunu, dijital içerik üreticisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu