Bilgisayar & İnternetSeo

Sitenize organik ziyaretçi çekin

Pek çok güzel hizmeti aynı çatı altında sunan Siterobot hakkında daha geniş kapsamlı bir yazı kaleme almak isterdim, fakat bu yazıda sadece Trafik Değişim Aracına değinmeyi düşünüyorum.

Webmaster meclislerinde hususiyetle ettiğim kelamlardan biridir “Organik Ziyaretçi”. Nedir bu Organik Ziyaretçi kavramı diye soracaksınız elbette. Şöyle izah etmeye çalışalım. Web site sahiplerinin pek çoğu ziyaretçi sayısını bir başarı kıstası olarak görür ve ziyaretçi sayısının fazla oluşuyla övünür. Oysa ki çok büyük rakamlara tekabül eden ziyaretçi sayılarına ulaşmak iyi bir Pagerank değerine sahip olunacağı, çok fazla reklam geliri elde edileceği manasına gelmez. Önemli olan ziyaretçinin web sitenize arama motorları veya başka bir siteden gelerek, sitenizden hemen çıkmadan vakit geçirmesidir. (3-5 saniye durup sonra hemen çıkan 2500 ziyaretçiden, sitenizi 1-1.5 dakika ziyaret eden 500 ziyaretçi yeğdir diyelimde kafanızda bir şekil oluşsun.) Mevzumuzun özünden ayrılmamak adına işin bu kısmının detayına pek girmek istemiyorum. Meraklı arkadaşlar için ise Seo bölümünde konuyla alakalı detaylı anlatımlar yapmayı düşünüyorum.

Siterobot’un üyelerine sunduğu Trafik Değişim Aracı ile web sitenize bir ile bir buçuk dakika arasında sitenizi ziyaret eden doğal hit kazandırmanız mümkün.

 

Sistem Nasıl İşliyor?

Siterobot hesabınıza giriş yaptıktan sonra Siterobotum altında bulunan Web Site Trafik Değişim aracına tıklayayın. Web sitenizi ekleyin ve ardından Başla! seçeneğine tıklayın. Karşınıza bir surf ekranı çıkacak ve zaman sayacı işlemeye başlayacaktır. Her 60 saniyelik ziyaretinizin neticesinde 1 kredi (yani siteniz için 1 organik hit) kazanacaksınız.

Kredi Kazanmaya Çalışmakla Vakit Geçirmek İstemiyorum. Bunun kolayı yok mu?

 

Elbette var. Bilhos’un okurlarına özel müthiş kampanyası ile Değeri 29.90 Tl olarak sunulan

1000 Kredi (yani 1000 organik ziyaretçi) Bilhos’ta sadece 5 TL!

Paypal ile ödeme kolaylılığı sunduğunuz bu hizmetten yararlanabilmek için Kullanıcı Numaranız* ve Paypal İşlem Numaranızı ihtiva eden bir maili [email protected] adresine yollamalısınız. Dilerseniz webmaster forumları üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Wmaracı ve Fuub sitelerindeki kullanıcı adımız Bilhos

(*) Kullanıcı No Neredir? diye soracak olursanız…

Kullanıcı adınıza tıklayın.

kullaniciadi


Ve Kullanıcı No’nuz işte burada

no

 

 

 

Bilgisayar ve İnternet Dünyasına Dair Her Türlü Soru veya Sorununuzu Soru Sor sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. Sorularınız En Kısa Sürede Cevaplanacaktır.

Editör fotoğrafı

Editör

İletişim Fakültesi mezunu, dijital içerik üreticisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu