Bilgisayar & İnternetBilhos Yazılım

BilhosAI Wordpress Eklentisi GPT-4o ile Daha Güçlü!

Tek dokunuşla SEO uyumlu, görselli, detaylı, altbaşlıklı içerik üreten Wordpress eklentimizi GPT-4o ile daha da güçlendirdik.

Arama motorlarından trafik elde edip gelire dönüştürmek web profesyonelinin yoğun olarak ilgilendiği alanlardan biridir. Spesifik alanlarda (niche) içerik üretmek alanında uzman editör ve içerik uzmanlarıyla çalışmayı zorunlu kılmaktadır. Yeteneklerini günbegün artıran yapay zeka teknolojisi içerik üretme noktasında da deyim yerindeyse parmak ısırtan maharete sahip.

Bu ihtiyaca cevap vermesi maksadıyla geliştirdiğimiz BilhosAI Blog Post Generator eklentimiz, istenilen başlıkla ilgili yaklaşık 30 saniye(*) içinde içerik oluşturan, oluşturduğu içeriğe görseller ekleyip, öne çıkan görsel ayarlayabilen özelliklere sahipti.

(*) Web sitenizin barındığı sunucunun özellikleri bağlamında değişiklik gösterebilir.

 

Wordpress Eklentimiz GPT-4o İle Daha Güçlü, Daha Kusursuz!


Eklentimiz OpenAI’nin geliştirdiği yapay zeka teknolojisinin son sürümü olan GPT-4o ile çalışacak şekilde güncellendi. İçerik taleplerini yapay zekanın son sürümüyle daha başarılı yerine getirdiğini söyleyebiliriz. Bir önceki sürümümüz GPT 3.5 motoru kullandığı için veri kesim tarihi Eylül 2021’di. Yeni sürümümüz daha kaliteli içerikler ürettiği gibi Ekim 2023’e kadar olan geniş bir veri havuzuna sahip. Bu sayede daha güncel içerikleri de üretme potansiyeli söz konusu.

Eklentimizi Bilhos Market üzerinden satın alabilirsiniz.

**) API anahtarı gereklidir. API anahtarına sahip değilseniz alabilmenize yardımcı oluyoruz.

Bilgisayar ve İnternet Dünyasına Dair Her Türlü Soru veya Sorununuzu Soru Sor sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. Sorularınız En Kısa Sürede Cevaplanacaktır.

Editör fotoğrafı

Editör

İletişim Fakültesi mezunu, dijital içerik üreticisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu