Advertorial

En Dayanıklı Laptop Markası Hangisi?

Çoğu dizüstü bilgisayarların kasası plastik olup, ufak darbelerden hasarlar alarak kullanışlı olma özelliklerini yitirmektedirler. Bazı markalar öyle tasarımlar üretiyorlar ki, tank gibi laptop diyoruz. Köşelerinden darbeler alıyorlar, yüksek yerlerden düşüyorlar ama bana mısın? demiyorlar. İşte böyle tasarılar üreten ve en çok dayanıklı laptop üreten marka son araştırmalara göre dell markasıdır.


Dell Markasından Kısaca Bahsedelim

Dell markası Michael Dell tarafından 1984 yılında Austin/Teksas’da bilgisayar sistemlerini direk olarak son kullanıcılarına satarak, pazarda ki bilgisayar talebini kapatmak ve bilgi işlem çözümleri sunabilmek amacıyla kuruldu. Dell markasının ağları olabildiğince genişlemiş durumda. Dell kullanıcıları 5,4 Milyon kişiden fazla ve çalışan sayısı 96.000 kişiyi geçmiş bulunmakta. Dünyanın dört bir yanında bir marka haline gelen dell için teknik destek bulmakta o kadar kolay. Ancak doğru Dell Servisi seçmek ne kadar önemli olabilir? Bilgisayarın gerçekten güvenli ve tecrübeli ellerde mi?

Bilgisayarlara Kendi Bilgisayarları Gibi Bakan Bir Servis

Her zaman öncelikli olarak müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket eden bir servis hizmeti veriyorlar. Bilgisayarları teslim aldıklarında ise arıza tespiti sonrası hemen bilgisayar sahibini arayarak detaylı bilgi veriyorlar. Her adımı bu kadar şeffaf olan bir servis hizmeti daha görmediğimiz için sizlere de tavsiyede bulunmak istedik.

Dell Bilgisayarlarınızı güven içerisinde teslim edebileceğiniz, alanında uzman ekiplerin olduğu bir servis arıyorsanız, daha önceki tecrübelerimize dayanarak sizlere aktarımda bulunuyoruz. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın. İşini son derece iyi yapan teknik personel ile birlikte, tüm son teknoloji profesyonel ekipmanlar ile donatılmış Dell Servis ile, bilgisayarlarınız garanti verilerek onarılıyor ya da dell yedek parça değişimi yapılıyor.

Bilgisayar ve İnternet Dünyasına Dair Her Türlü Soru veya Sorununuzu Soru Sor sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. Sorularınız En Kısa Sürede Cevaplanacaktır.

Editör fotoğrafı

Editör

İletişim Fakültesi mezunu, dijital içerik üreticisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu