Advertorial

Farklı Sektörlere Ait Verileri Tek Arayüzde Görüntüleyin (Sponsor İçerik)

Günümüz ticari yaşamında başarılı olabilmek ve hedefe ulaşmak adına iş hayatının direkt veya doğrudan temas ettiği alanlarla alakalı faktörleri iyi değerlendirmek gerekiyor. Bu noktada hiç kuşkusuz Danışmanlık hizmetinin önemi büyük bir yer tutmaktadır.

Farklı alanlara ait pek çok veriyi tek bir arayüzde sunarak müşterine akılcı çözümler sunan Corintco, “Tutamayacağımız sözleri vermeyiz!” sloganıyla ilkeli ve dürüst bir hizmet anlayışının altını çiziyor. Ana sayfasında Türkiye’nin yükselen ticari hacmine dikkat çeken bir intro (tanıtım videosu) ile corintco.com birçok farklı sektörle müşterilerine hizmet sunuyor.


  • Enerji ve Doğal Kaynaklar
  • İnşaat ve Altyapı
  • Taşımacılık ve Otomotiv Danışmanlık
  • Tarım, Gıda ve İçecek
  • Sağlık ve İlaç Danışmanlık
  • Bilgi ve İletişim Danışmanlığı

Corporate interface consultancy kelimelerinden türeyen kreatif bir isme sahip olan Corintco’nun İstanbul ve Ankara’da ofisleri bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bilgisayar ve İnternet Dünyasına Dair Her Türlü Soru veya Sorununuzu Soru Sor sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. Sorularınız En Kısa Sürede Cevaplanacaktır.

Editör fotoğrafı

Editör

İletişim Fakültesi mezunu, dijital içerik üreticisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu