Advertorial

Mürüvvet Evyap Okulları İle Güzel Bir Gelecek (Sponsor İçerik)

İstanbul Sarıyer’de şehrin gürültü ve kasvetinden uzak, alanında uzman eğitim kadrosuyla farklı bir eğitim/öğretim anlayışı sunan Özel Mürüvvet Evyap Okulları ile çocuklarınızın geleceği emin ellerde. Evyap Holding kurucusu Mehmet Rıfat EVYAP’ın değerli eşi Mürüvvet EVYAP’ın adını taşıyan okullar öğrencilerin gelişimi adına oldukça güzel imkanlar sunuyor.


Bünyesinde ana okulu ve ilkokul ve ortaokul barındıran Mürüvvet EVYAP Okullarında eğitimin yanı sıra sanat, spor ve sosyal sorumluluk alanında da öğrencilere önemli fırsatlar sunuluyor. İstanbul Liselerarası Basketbol Şampiyonası’nda ikinciliği, Destination Imagination yarışmasında ise Türkiye birinciliği olan okulun evyapokullari.k12.tr adlı web sitesin incelediğimiz zaman 4. sınıflar için burs imkânın da olduğunu görmekteyiz.

Bilgisayar ve İnternet Dünyasına Dair Her Türlü Soru veya Sorununuzu Soru Sor sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. Sorularınız En Kısa Sürede Cevaplanacaktır.

Editör fotoğrafı

Editör

İletişim Fakültesi mezunu, dijital içerik üreticisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu