Advertorial

Küçük Prens Ürünlerine Nasıl Ulaşabilirim? (Sponsor İçerik)

Küçük prens 1943 yılında yazılmış ve bu zamana kadar 35 dil’e çevirilmiş içinde farklı karakterleri barındırması ve bir çocuğun gözünden büyüklerin dünyasını anlatılması üzerine kurulmuş bir masal kitabı olarak adlandırılmaktadır.

Küçük prens kitabının dünya düzeyinden yayınlanması ve okunması sonrası küçük prens’e ait birçok farklı ürünlerinde oluşmasına sahip oldu. T-shirt, anahtarlık, fincan takımı, defterler, saatler gibi birçok farklı küçük prens ürünleri bulunmaktadır.


Küçük prens ürünleri birbirini tamamlar nitelikte olması en önemlisi. Yani küçük prens çantası, defteri, kalemi ile özellikle okula başlayan çocuklar için harika bir başlangıç olabilir. Her ne kadar birçok çocuk küçük prens kitabı okumamış sadece adını duymuş olsa da  mutlaka çocuklarımıza küçük prens kitabını okutalım.

Epsilon Yayınevi tarafından çıkartılan küçük prens kitabının orijinal lisanslı ürünleri epsilonlisans.com adresinde satın alınması için açıldı. Böylece küçük prens’in lisanslı ürünlerine sahip olabileceksiniz hem de fiyat bakımından uygun olduğunu söylemeliyiz.

Sizde Epsilon lisans adresine girerek küçük prens ürünleri  alabilir yada arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

Bilgisayar ve İnternet Dünyasına Dair Her Türlü Soru veya Sorununuzu Soru Sor sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. Sorularınız En Kısa Sürede Cevaplanacaktır.

Editör fotoğrafı

Editör

İletişim Fakültesi mezunu, dijital içerik üreticisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu