Bilgisayar & İnternet

Kulaklık Keyfini Kablo Kalabalığından Kurtarın! Blitzwolf BW-FYE1 İncelemesi

Blitzwolf BW-FYE1 Bluetooth Kulaklık

Yaklaşık 230 TL
Blitzwolf BW-FYE1 Bluetooth Kulaklık
8.4

Malzeme Kalitesi

8.8/10

Ses Kalitesi

9.0/10

İşlevsellik ve Kullanım

9.0/10

Batarya Ömrü

7.5/10

Fiyat

7.9/10

Avatantajları

  • Şık kutusunda aynı zamanda şarj olabilmesi
  • BT özelliği olan tüm cihazların tanıyabilmesi

Kulaklıkla müzik dinlemek pek çoğuımuzun vazgeçilmez hazlarından biri. Bu hazzı kablo kalabalığından kurtaran Bluetooth kablosuz kulaklık  Blitzwolf BW-FYE1 ürününü sizler için inceledik!


Blitzwolf BW-FYE1 Kutu Açılımı

Ürün kutusundan yedek kulak lastiklileri, USB şarj kablosu ve tıpkı bir yüzük kutusunu andıran zarif standıyla beraber çıkıyor.

Kulaklık Keyfini Kablodan Kurtaran Blitzwolf Kalitesi ve Kullanımı Nasıl?

Blitzwolf’un tasarım ve malzeme kalitesi konusundaki maharetini bir kere daha görmemizi sağlayan BT kablosuz kulaklıkta ilk dikkatimizi çeken yüzük kutusunu andıran mini standı oldu. Sadece bir taşıma kutusu olmanın yanında aynı zamanda kulaklıklarımızı şarj edebileceğimiz ve de hatta arka kısımdaki led lambalardan şarj durumunu görebileceğimiz çok kapsamlı bir kullanım alanı var. Parlak siyah renk tüm bu işlevselliğin yanına ayrı bir zerafet katmış.

Kulaklığımızın kutu üzerindeki katalog bilgilerine göre 3 saat kadar kesintisiz çalışabileceği ifade ediliyor. Tasarımı gereği kulağımıza rahat oturan  kulaklığımızı Buluetooth protokolünün desteklediği yaklaşık 10 metre uzaklığa kadar kullanabiliyoruz.

Bluetooth özelliği barındıran tüm cihazlarla kullanılabilen Blitzwolf BT kulaklığımızın aygıtımıza tanıtılması ise çok kolay. Akıllı telefonumuzdan BT özelliğini açıp, yeni cihaz tarataması yapalım. BW-FYE1 adlı yeni bir aygıt bulunduğu görünecektir. “Bağlan” ifadesine dokunmamız yeterli!

Kulaklığımız artık akıllı telefounumuza adapte olmuş demektir. Üzerindeki mikrofon sayesinde telefonumuzu elimize almadan görüşme yapabilir, yine üzerindeki buton ile çağrı kabul edip sonlandırabilirsiniz.

Kulaklığımızı akıllı/klasik telefonlarımızın yanında Bluetooth desteği olan masaüstü/dizüstü bilgisayarlarımızda da kulanabiliyoruz.

Sıra geldi şimdi ses kalitesini test etmeye…

Gerek bilgisayarımızda gerek ise akıllı telefonumuzda billur gibi bir ses deneyimi yaşadığımızı söylemeden geçmek olmaz. Ses şiddeti ise gayet ideal. Deyim yerindeyse kulağımızı patlacak kadar yüksek bir sesin olmamasını da faydalı bulduk.

Özellikle Youtube’daki çok kanallı orijinal müzikleri dinlediğiniz zaman akustiğin derinliğini daha iyi deneyimleyebiliyorsunuz. Akıllı telefondan 7-8 metre uzaklaşsak da aynı kalite devam ediyor. Fakat oda değiştirdiğiniz zaman, araya duvar vb. engel girdiği vakit doğal olarak bağlantı kopuyor ve kulaklığımızda hanımefendi bize “Disconnect” yani bağlantı koptu diye sesli uyarıda bulunuyor.

Yalıtım konusunda da arzu ettiğimizi bulduk diyebiliriz. Merdiven altı diyebileceğimiz ucuz, kalitesiz kulaklarda olduğu gibi dinlediğiniz müzik dışarıya bangır bangır yansımıyor. Son ses de açsanız kulaklığın dışına ses çıkmaması oldukça önemli. Nihayetinde kulaklık kullanmamızdaki esas amaçlardan biri de başkalarını rahatsız etmemek öyle değil mi?

Netice itibarıyla Blitzwolf  BW-FYE1 verdiğiniz paraya değecek kalite odaklı bir ürün. Şuan için sadece Bangood’dan sipariş edebileceğiniz BT kulaklığınıza, Banggood bünyesine eklenen Turkey Direct Mail hızlı kargo ile çok fazla beklemeden kavuşabilmeniz mümkün.

Ürünün fiyatı size biraz pahalı geldiyse sizi sevindiecek bir haberimiz var.

%15 İndirim Kodu: 15fye1

Bilgisayar ve İnternet Dünyasına Dair Her Türlü Soru veya Sorununuzu Soru Sor sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. Sorularınız En Kısa Sürede Cevaplanacaktır.

Editör fotoğrafı

Editör

İletişim Fakültesi mezunu, dijital içerik üreticisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu