Bilgisayar & İnternet

İnternet Hız Testleri Güncel Verileri (Hangi Firma Ne Kadar Hızlı?)

Hangi firma hangi lokasyonda ne kadar hız sağlıyor? İnternet aboneliği için hangi bağlantı tipi, hangi hizmet sağlayıcı tercih edilmeli? Bu ve bunun gibi sorularımıza yanıt arayacağımız ve hizmet sağlayıcıların güncel hızlarını ölçerek yayınlayacağımız sürekli güncellenen yazımızı şimdiden Bookmark’ınıza ekleyin!


Turkcell Mobil İnternet Nasıl?

4.5 bağlantı imkanı sunan Turkcell tarife içerisinde internet paketi sunduğu gibi, tarifelere ek internet paketleri sunabilmekte. Bunun dışında BiP kanalıyla “Kim 1 GB İser?”, “Süpriz Nokta”, “Salla Kazan” gibi uygulamalarıyla günlük/haftalık internet hediyeleri kazanmak da mümkün olabilmekte. Fiyatların görece pahalı, paket kotalarının da pek fazla olmadığı Turkcell’de ulaşılabilen hız oldukça tatminkar düzeyde. Turkcell mobil interneti hotspot ile bilgisayara aktarıp, stabil bir kullanım sağlamak mümkün.

Test lokasyonu: İl merkezine 10 km uzaklık
Bağlantı Tipi: 4.5G (Hotspot ile bilgisayar üzerinden test)

İndirme hızı gayet ideal. Üstelik bağlantı alışılanın aksine simetrik değil. Yani yükleme hızı (upload) değerleri de oldukça iyi durumda. Youtube, Facebook canlı yayın yapmak isteyenler için oldukça ideal.

Yazımız diğer ISS’lere ait inceleme ve ölçüm sonuçlarıyla güncellenmeye devam edecek. Takipte kalın!

Bilgisayar ve İnternet Dünyasına Dair Her Türlü Soru veya Sorununuzu Soru Sor sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. Sorularınız En Kısa Sürede Cevaplanacaktır.

Editör fotoğrafı

Editör

İletişim Fakültesi mezunu, dijital içerik üreticisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu