Bilgisayar & İnternetİnceleme

Uzaktan Kontrol Edebilen Akıllı Priz İle Evinizi ‘Akıllandırın’!

Blitzwolf BW-SHP2 Akıllı Priz

Yaklaşık 70 ₺
Blitzwolf BW-SHP2 Akıllı Priz
8.3

Genel Kanaat

8.3/10

Evden dışarı çıktıktan sonra”Fişi çektim mi acaba?” hayıflanmaları artık tarihe karışacak. Kendini bulutu kaydeden ve dünyanın her yerinden akıllı telefonlar vasıtasıyla yönetilebilen akıllı prizi sizler için inceledik. Dikkat çekici detayları yazımızda bulabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Akıllı Prizin Fiyatı Ne Kadar, Kurulumu Nasıl Yapılıyor?

Blitzwolf BW-SHP2 akıllı prizimiz klasik standart prizlerle hemen hemen aynı boyutta. Kutusundan minik bir bilgilendirme kitapçığıyla çıkan akıllı prizimiz üzerinde bir açma kapatma butonu mevcut. Prizimizi fişe takarak hemen kullanmaya başlayabiliyoruz. “Aklını” kullanabilmemiz içinse öncelikle Smart Life uygulamasını akıllı telefonumuza yüklemek gerekiyor.

Uygulamayı yükledikten sonra “+” ibaresine dokunup prizimizi tanıtmaya başlayabilirsiniz. Prizin akıllı fonksiyonlarını kullanabilmek için evimizde internete bağlı kablosuz bir modemimizin olması gerekiyor. Daha sonra uygulamamız bize WİFİ ağımızı ve şifresini girmemizi isteyecek. Bu işlemden sonra akıllı prizimiz kablolsuz ağımız üzerinden internete bağlanarak kendini buluta entegre edecektir. Böylece prizimize bağlı aygıtların gücünü dünyanın her yerinden yönetme imkanımız oluyor.

 

Akıllı Prizin Dikkat Çeken Özellikleri

Smart Life üzerinden kontrol edebildiğimiz elektrik prizimizin hangi saat ve tarihlerde açılıp kapanacağını programlanabildiği gibi bağlı olan cihazın kaç amper, kaç watt elektrik tükettiği de görüntülenebiliyor. Mekandan bağımsız bir şekilde akıllı prize bağlı cihazın günlük ve aylık elektrik tüketimini detaylı bir şekilde görüntülemek de mümkün.


Oda tanımlaması yapılabilen Smart Life uygulamasında pek çok akıllı prizi odalara cihazlara göre tasnif ederek kolaylıkla yönetilebiliyor.


 

Bilgisayar ve İnternet Dünyasına Dair Her Türlü Soru veya Sorununuzu Soru Sor sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. Sorularınız En Kısa Sürede Cevaplanacaktır.

Editör fotoğrafı

Editör

İletişim Fakültesi mezunu, dijital içerik üreticisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu