Advertorial

Hayallerdeki Bedene Kavuşmanın Yolu CoolClinic’te!

Bilindiği üzere teknolojinin ilerlemesi, birçok sorunun çözüme kavuşmasını mümkün kılmıştır. Bu sorunların başında ise “güzellik” algısı gelmektedir. Yani herkesin daha güzel, daha sağlıklı, daha genç bir yapıya sahip olma hayali vardır. Bu hayal, artık uza değildir. Çünkü bölgesel yağlardan kurtulması mümkün kılan, son teknoloji ürünü bir uygulama vardır. Bu uygulama, soğuk lipoliz olarak adlandırılan uygulamadır. Bu bağlamda “ Soğuk lipoliz nedir? “, “Soğuk lipoliz zararları nelerdir? “, “ Soğuk lipoliz fiyatları nelerdir? “ gibi soruların cevaplarına yazının devamından ulaşmak mümkündür.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk lipoliz, temel itibari ile bölgesel yağlardan şikâyetçi olan kişilerin derdine derman olmak için tasarlanmış olan bir yöntemdir. Bu yöntem ile daha sağlıklı, daha orantılı ve yağlardan arınmış bir cilde sahip olmak mümkün hale gelmektedir. Soğuk lipoliz yöntemi, adından da anlaşılacağı üzere yağları “soğuk” uygulayarak yok etmeyi sağlayan bir yöntemdir. Yani bu yöntemde herhangi bir sıcak uygulanması söz konusu değildir. Bu da söz konusu uygulamayı tercih edilir kılan en temel unsurdur. Bu bağlamda “ Soğuk lipoliz nedir? ” sorusuna cevap bulan kişilerin bir sonraki sorusu olan “ Soğuk lipoliz zararları nelerdir? “ sorusuna cevap vermek mümkündür.

İlgili Makaleler

Soğuk Lipoliz Zararları Nelerdir?

Soğuk lipoliz zararları bağlamında ele alınabilecek herhangi bir durum söz konusu değildir. Çünkü soğuk lipoliz, temek itibari ile yan etkileri bulunmayan, tamamen risksiz ve sağlıklı bir yöntemdir. Bu yöntemin tek sakıncalı yönü, anı değişiklikler oluşturmasıdır. Bu yönü ile de kalp rahatsızlığı bulunan kişiler için zararlıdır. Bunun dışında herhangi bir zararı bulunmayan soğuk lipoliz uygulamasının sunduğu avantajlar ise aşağıda verildiği gibidir.


  • Soğuk lipoliz, içerisinde yüksek sıcaklık barındıran bir işlem değildir. Bu da söz konusu işlem uygulandıktan sonra herhangi bir yanık oluşması ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Söz konusu işlemi diğer işlemlerden farklı kılan en temel yön ise budur.
  • Bölgesel yağlarından kurtulmak için bıçak altına yatan, yıllarca çok ağır diyet uygulayan birden fazla kişi vardır. Oysa soğuk lipoliz, bunların hiçbirine gerek duymadan kilo verilmesini mümkün hale getirmektedir. Soğuk lipoliz, temel itibari ile bir cerrahi müdahale değildir. Bu da söz konusu işlemin herhangi bir kesik veya dikiş barındırmamasını beraberinde getirmektedir. Bu bağlamda ağrısız ve zahmetsiz bir işlem olduğunu söylemek mümkündür. Buna ek soğuk lipoliz, ekstra diyet gerektirmeyen bir işlemdir. Bilindiği üzere kilo vermenin en mecburi şartı diyettir. Oysa soğuk lipolizin böyle bir şartı yoktur. Sadece işlemin etkisini arttırmak ve kalıcı kılmak isteyen kişilerin, mevcut işlemi diyet ile desteklemeleri mümkündür.
  • Soğuk lipoliz uygulaması, temel itibari ile 45 dakika civarı süren bir işlemdir. Bu işlemin uzun sürmemesi, kişilerin günlük yaşamlarından kopmasını engellemektedir. Bu bağlamda söz konusu işlemi yemek arasında yaptırıp günlük yaşamına geri dönen kişiler dahi vardır. Bu da söz konusu işlemin ne denli konforlu olduğunu gözler önüne sermektedir.

Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk lipoliz fiyatları üzerinde etkisi bulunan birden fazla unsur vardır. Bu unsurların başında işlemin uygulanacağı bölge gelmektedir. Bu bağlamda bölgeye bağlı olarak soğuk lipoliz fiyatları üzerinde değişikliklerin ortaya çıktığını söylemek de mümkündür. Buna ek söz konusu işlem üzerinde etkisi bulunan bir unsur daha vardır. O da işlemin uygulandığı yerdir. Yani uygulanan yerin profesyonelliği ve deneyimi arttıkça fiyat da artmaktadır. Bu, güvenilirliğin ve kalitenin bir sonucudur. Bu bağlamda detaylı bilgi almak isteyen kişilerin ise https://www.coolclinic.com.tr/ web sitesini ziyaret etmeleri mümkündür.

Bilgisayar ve İnternet Dünyasına Dair Her Türlü Soru veya Sorununuzu Soru Sor sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. Sorularınız En Kısa Sürede Cevaplanacaktır.

Editör fotoğrafı

Editör

İletişim Fakültesi mezunu, dijital içerik üreticisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu