İnceleme

Vitamer 65W 350ml Şarjlı Meyve Suyu Sıkacağını İnceledik

Vitamer 65W 350ml

30$
Vitamer 65W 350ml
8

Batarya Kapasitesi/Ömrü

8.3/10

Bıçak Kalitesi

7.5/10

Kullanım ve işlevsellik

9.0/10

Fiyat

7.0/10

Avatantajları

  • Şarjlı olması ve kablosuz kullanım kolaylığı
  • Güçlü ve dayanıklı motor

Bu yazımızda formatımızın biraz dışına çıkarak elektronik ev aletlerine değindik. Vitamer 65W 350ml, içecek hazırlamak isteyenler için portatif ve kullanışlı bir cihaz.

Vitamer 65W 350ml Kutu Açılışı ve Genel Görünüm

Banggood üzerinden aldığımız Vitamer 65W 350ml kutusundan bir adet mikro USB şarj kablosu ve kullanım talimatnamesi ile beraber çıkıyor.

İlgili Makaleler

Vitamer “fruit juicer” diye isimlendirilse de (meyve sıkacağı) aslında bir karıştırıcı mahiyetinde. 350ml hacme sahip olan ürünün en dikkat çeken ve minvallerinden farklı kılan yanı ise şarjlı olması. 2.000 mAH diğer bir ifadeyle 2 amper gücünde görece hacimli bir batarya ile prize bağımlı kalmadan meşrubatlar hazırlayabilirsiniz.

Bir yüzeyi keskin olan ve özel şekiller verilen bıçakların kalitesi ideal seviyede. Mil üzerinde monte edilmiş bıçaklar 2 amperlik bataryadan gücünü alan DC motora bağlı. Bu ve bunun gibi ürünlerde kaliteyi belirleyen esas faktör bizce DC motorun kalitesi ve mukavemet gücü. Zira çabuk tıkanan veya hasar gören bir motorla meyveleri ezmek, karıştırmak mümkün olmaz.

Vitamer 65W 350ml ile BUZ PARÇALADIK!

Vitamer 65W 350ml için söylenen  “buzu bile parçalıyor…” sözü üzerine hemen test etmeye koyulduk. Nitekim DC motorun kalite durumunu görmek adına bundan daha iyi sınama olamazdı! Buz gibi sert bir materyale mukavemet göstermesi motorun ve güç beslemesinin ideal olduğu kanaatine varmamız için yeterliydi.

Vitamer 65W 350ml’ye 3 adet buz ve bir miktar su ilave ederek çalıştırdık. Vitamer’in DC motoru herhangi bir takılma göstermeksizin buzları paramparça ederek su haline getirdi.

 

Üst kapakta kullanılan contalar yüksek devirle çalışan motorun dışarıya sıçrama yaptırmaması adına önemli bir işleve sahip. Gövde ile bardak arasında montaj sıkıca yapılmadığı zaman açma kapama butonundaki LED ışık KIRMIZI renkte yanmaya başlıyor. Bu tür durumlarda plastik bardağı gövdeye sıkıca oturtmaya çalışın. LED beyaz renkte yanmaya başladıysa SORUN YOK demektir.

Çalıştırmak için butona basılı tutun. Yeterince karıştırdıktan sonra cihaz otomatik olarak duracaktır. Manuel olarak durdurmak isterseniz butona 1 kez dokunmaz yeterli.


Vitamer kokteyl meşrubatlar hazırlamak isteyenler için oldukça ideal bir ürün. Hacimli bataryası sayesinde kablosuz bir kullanım kolaylığı sunan Vitamer’in bataryasını telefonlarınızın şarj aletiyle kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Bilgisayar ve İnternet Dünyasına Dair Her Türlü Soru veya Sorununuzu Soru Sor sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. Sorularınız En Kısa Sürede Cevaplanacaktır.

Editör fotoğrafı

Editör

İletişim Fakültesi mezunu, dijital içerik üreticisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu